استفاده از ایمپلنت دندان در افرادی که ناراحتی قلب دارند

نظرات 0


استفاده از خدمات مربوط به کاشت ایمپلنت دندان ممکن است در هر سنی مخصوصا برای افراد مسن تر، به عنوان مسئله ای در خوردن غذا و زیبایی پیش آید؛ و به دنبال رفع این مسئله باشند. از طرفی ممکن است این افراد دچار ناراحتی های قلبی باشند و رعایت نکاتی در این خصوص برای آن ها لازم و ضروری باشد.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 1
     
print

ایمنی ایمپلنت دندان و مزایای آن

نظرات 0


ایمنی ایمپلنت های دندان ومزایای آن، موضوعی است که می خواهیم در این مطلب به تشریح آن بپردازیم. ایمپلنت های دندانی بهترین روش برای جایگذاری دندان های آسیب دیده است. که با شیوه ای خاص در استخوان فک قرار میگیرد. استفاده از تیتانیوم در ایمپلنت، باعث شده است که در سریع ترین زمان ممکن با استخوان فک ادغام شود. و بتواند پایه ای محکم برای دندان های شما باشد.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

جراحی ایمپلنت تک دندان در لثه ها

نظرات 0


اگر یکی از دندان های خود را از دست داده اید اصلا جای نگرانی نیست. شما می توانید با استفاده از ایمپلنت تک دندان جایگزین مناسب دندان از دست رفته ی خود را پیدا کنید. ایمپلنت دندان از جنس فلزی به نام تیتانیوم ساخته می شود که می تواند به شیوه ی مناسب در داخل استخوان فک و لثه ی شما قرار بگیرد. با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 4
     
print

چه کسانی شرایط لازم برای کاشت ایمپلنت را دارند

نظرات 0


ایمپلنت دندانی روشی است که می توان با استفاده از آن بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته ی خود را پیدا کرد. ایجاد حفره هایی که به دلیل عدم حضور ریشه ها می باشد می تواند باعث کج شدن دندان های مجاور شود اما با کاشت ایمپلنت دندان این عارضه از بین خواهد رفت و همینطور از نظر ظاهری نیز جلوه ی مطلوبی به صورت فرد می دهد. در ادامه ی مطلب به شرایط لازم برای استفاده از ایمپلنت خواهیم پرداخت.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 1
     
print

ایمپلنت دندانی در شرایط مناسب

نظرات 0


به کمک ایمپلنت دندانی می توانید جایگزین مناسب دندانهای خود را پیدا کنید. و علاوه بر اینکه از نظر ظاهری بسیار طبیعی به نظر می رسد؛ می تواند از نظر عملکردی به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی غذا بخورید و حرف بزنید. و حتی به صورت مادام العمر برای شما کارایی داشته باشد. با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید تا شرایط کاشت مناسب را بررسی کنید.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 3
     
print

ایمپلنت فول موس بهتر از دندان مصنوعی

نظرات 0


برای رفع مشکلات سلامتی و زیبایی که به دلیل آسیب هایی در دهان برای شما پیش می آید، ما به شما استفاده از ایمپلنت فول موس یا ایمپلنت کل دهان را پیشنهاد می کنیم. این روش می تواند بهترین جایگزین در برابر دندان های مصنوعی برای شما باشد. که معایب و مشکلات آن را نخواهد داشت.  با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 2
     
print

مزایای ایمپلنت های دندانی در دندانپزشکی

نظرات 0


ایمپلنت دندان روشی است که به واسطه ی آن قطعه ای از جنس تیتانیوم در فک شما قرار می گیرد و به همین دلیل می تواند جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته ی شما باشد. اما از آنجایی که ایمپلنت مناسب ترین گزینه ی درمانی از نظر متخصصین می باشد. ما د راین مطلب قصد داریم به بررسی مزایای ایمپلنت ها دندانی در دندانپزشکی بپردازیم.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 1
     
print

مزایا و معایب کاشت ایمپلنت فوری دندان

نظرات 0


ایمپلنت روشی است که میتواند به عنوان طبیعی ترین راه، جایگزین دندان های از دست رفته ی شما باشد. البته تکنیک ها و روش های کاشت ایمپلنت فوری با ایمپلنت های دیگر متفاوت است و احتیاج به تراکم استخوان کافی در فک دارد. در غیر این صورت شما نمی توانید کاندیدای مناسبی برای این روش باشید. اما اگر شرایط نرمال را در اختیار داشته باشید می توانید در یک روز عمل جراحی پروتز یا روکش موقت را دریافت کنید فقط باید بدانید که طول درمان شما بین 3-6 ماه خواهد بود.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 3
     
print