شرح دقیق در باره ایمپلنت دندان

نظرات 0

در شرح ایمپلنت دندان باید گفت که ایمپلنت دندان عبارت می باشد از، کاشت دندان ثابت در ناحیه ای که فرد دندان از دست داده است . ما در اینم مقاله قصد داریم که شما را به صورت مختصر با ایمپلنت دندان آشنا کنیم و مزایای این روش درمانی را به عنوان جایگزین دندان های از دست رفته برای شما بیان کنیم  تا بر اساس اطلاعاتی که از این متن کسب می کنید اقدام به ایمپلنت نمایید


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 17
     
print

نوع ایمپلنت دندان و اجزاء ان در این مقاله

نظرات 0

دندان های از دست رفته به وسیله دندان پزشکان غالبا  با بریج ها و یا دندان های مصنوعی جایگزین میگردند ، ولی باید بگوییم که معمولا ًایمپلنت های دندانی گزینه مناسبتری می باشند. زیرا هم دارای طول عمر بیشتری در مقایسه با بریج ها و دندان های مصنوعی می باشند و هم به خوبی دندان های طبیعی برای فرد جلوه می کنند.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 7
     
print

مدت درمان ایمپلنت در کلینیک آدرینا

نظرات 0

برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته برای ترکیب با پروتز های دندانی یا بریج ها ، غالبا ًایمپلنت های دندانی مورد استفاده قرار می گیرند. مدت زمان کاشت ایمپلنت دندانی در دندانپزشکی آدرینا بر طبق برنامه ریزی دقیق دندانپزشکان و مشاوران مجرب انجام می شود .اگر فردی یک یا چند دندان از دست داده باشد ، نیازنیست که به جای هر دندان یک ایمپلنت دندانی کاشته شود و کاشت یک ایمپلنت برای پر کردن فضای خالی به وجود آمده کافی خواهد بود.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 1
     
print

کاشت ایمپلنت برای چه افرادی مناسب است

نظرات 0

تحقیقات در این زمینه به  ثابت رسانده است که دندان های از دست رفته به به جزاینکه سلامتی افراد را به مخاطره می اندازند بلکه موجب کاهش اعتماد به نفس افراد هم می شوند.و در حالت کلی باید گفت که زندگی حرفه ای و اجتماعی افراد را تحت تاثیر قرار می دهند ولی با کاشت ایمپلنت دندان این امکان فراهم می باشد که بتوان همه این مشکلات را برطرف نمود ما در این مقاله تلاش خواهیم نمود شرح دهیم که کاشت ایمپلنت برای چه افرادی مناسب است.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 2
     
print

مزایای بریج دندانی , هزینه بریج دندان در کلینیک آدرینا

نظرات 0

قابل ذکر است که بریج دندان عبارت است از پر نمودن فضای خالی که به وسیله یک یا چند دندان از دست رفته ،ایجاد شده است. یک بریج دندان متشکل از دو تاج برای دندان های واقع در دو طرف دندان از دست رفته می باشد . دو دندان کناری ( یا بیشتر) که به عنوان لنگرگاه محسوب می شوند  و دندان مصنوعی میان آن ها قرار می گیرد.در این روش درمانی به دندان پایه « اباتمنت»می گویند.

 


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 3
     
print

مراقبتهای بعد از ایمپلنت

نظرات 0

می توان در شرح ایمپلنت دندانی گفت که ، ایمپلنت در واقع عبارت می باشد از یک نوع پایه فلزی که جنس آن از تیتاینوم بوده و کاملا با بدن سازگار است و به جای دندان از دست رفته در استخوان فک قرار داده می شود و در مرحله بعدی تاج و روکش دندان در لابراتوار ساخته شده بر روی آن قرار داده می شود باید بگوییم که ایمپلنت یک جایگزین دائمی و ثابت است.

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندانبرچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 3
     
print

مراحل کاشت ایمپلنت دندان و پیوند استخوان در شرق تهران

نظرات 0

مراحل کاشت ایمپلنت دندان و پیوند استخوان طول درمان را چگونه تحت تأثیر قرار می دهد؟ اگر دندانپزشک شما توصیه می کند که استخوان کافی برای پشتیبانی از کاشت ندارید، می توانید افزایش استخوان انجام دهید. به این روند پیوند استخوان گفته می شود و معمولاً مدت زمان درمان شما افزایش می یابد. در صورت کوچک شدن استخوان در فک شما ممکن است به پیوند استخوان احتیاج پیدا کنید. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که استخوان در حالت عادی یا در نتیجه عفونت استفاده نشود. این یک فرایند طبیعی به نام جذب است.برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 11
     
print

فرآیند کاشت ایمپلنت های دندانی در بهترین کلینک تهران

نظرات 0

فرآیند کاشت ایمپلنت های دندانی در بهترین کلینک تهران، اگر در مورد احتمال کاشت دندان با دندانپزشک یا جراح دهان خود صحبت کنید، این خطرات را مورد بحث قرار می دهد و نگرانی های شما را قبل از عمل برطرف می کند. این فرایند برنامه ریزی می تواند شامل چندین نوع متخصص دندانپزشکی از جمله جراح فک و صورت و پریودنتیست باشد، بنابراین انتظار نداشته باشید که این روند سریع انجام شود.برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 16
     
print