کاشت دیجیتال ایمپلنت دندان با رادیوگرافی 3D

نظرات 0


کاشت دیجیتال ایمپلنت دندان با رادیوگرافی 3D محاسبه می شود.  با استفاده از تکنولوژی سه بعدی 3D و اسکن کردن سطح دیجیتال می تواند از لحاظ برنامه ریزی عقب مانده ارزشمند باشد و عمل جراحی ایمپلنت و ساخت پروتز را قابل پیش بینی تر می کند. در این زمینه، دو استراتژی درمان ایمپلنت دیجیتالی ارائه شده است که به کارایی دیجیتال کارآمد می انجامد، در حالی که یک روش جراحی حداقل تهاجمی را فراهم می کند.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

با کاشت ایمپلنت زایگومنت نیاز به پیوند استخوان نیست

نظرات 0


 با ااستفاده از پروتکل زایگومنت دیگر نیاز به پیوند استخوان نیست. جراحان ایمپلنت زایگومنت را از داخل دهان از قله آلوئولار وارد می کنند. با توجه به ساختار، ایمپلنت های زایگومنت می توانند در کنار سینوس های ماگزیلاری قرار گیرند مانند تصویر زیر نشان داده شده است.روشی جراحی باعث کاهش خطر سینوزیت می شود. برای ایجاد ثبات بیشتر،  یک تا چهار ایمپلنت استاندارد را می توان در قسمت جلویی فک فوقانی اضافه کرد

.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

کدام نوع بهتر است ایمپلنت دندان زیرکونیا یا تیتانیوم

نظرات 0


کدام نوع بهتر است ایمپلنت دندان زیرکونیا یا تیتانیوم، ایمپلنت های دندان جایگزین ریشه دندان هستند، که با یک تاج دندان سرامیکی بسته می شوند. تاج (دندان جایگزین) به ایمپلنت متصل می شود. ایمپلنت زیرکونیا تا حدودی جدید هستند. در ایالات متحده، از سال 2007 (از اواخر دهه 1980 اروپا) استفاده از زیرکونیا برای ایمپلنتها را انجام داده اند، در حالیکه از دهه 1960 از تیتانیوم برای ایمپلنتهای دندانی استفاده کرده اند.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

ایمپلنت دیجیتال دندان چگونه ایجاد می شود؟

نظرات 0


چگونگی ایجاد ایمپلنت دیجیتال دندان، یکی از بزرگترین مزیت ایمپلنت دندانی دیجیتال این است که براساس برداشت بیمار ایجاد می شود. هنگامی که تصور بیمار در کامپیوتر به تصویر کشیده می شود، چندین تغییر در نحوه دندان در دهان بیمار شکل می گیرد. و این تنها مزیت تکنولوژی دیجیتالی در حوزه ایمپلنتولوژی نیست، زیرا دندانپزشک می تواند برنامه ریزی پروتز پیشرفته را در صورت لزوم ارائه دهد، یعنی ایمپلنت های ایجاد شده دیجیتالی را می توان در موارد بسیار پیچیده مورد استفاده قرار داد، با همان ظاهر طبیعی و نتایج موفق.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

ایمپلنت دندان دیجیتال و ابزار برنامه ریزی درمان

نظرات 0


ایمپلنت دندان دیجیتال و ابزار برنامه ریزی درمان، داشتن ابزار ایمپلنت دندان دیجیتال، به میزان قابل توجهی باعث افزایش بهره وری خدمات درمانی بیماران می شود. شما با برنامه ریزی دقیق می توانید از شکست ایملنت دندان جلوگیری بکنید. رادیوگرافی دوبعدی یا سه بعدی و روشهای دستی آزاد برای جراحی ایمپلنتهای دندانی استفاده شده است. این روش سنتی با استفاده از روش های رادیوگرافی معمولی و شناخت ویژگی های تشریحی برای انجام روش های جراحی به منظور تعیین موقعیت کاشت ایمپلنت دندان انجام می شود.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

ایمپلنت های دندان ایمن از دندان های مجاور حمایت می کنند

نظرات 0


ایمپلنت ها؛ دندان های قوی و پایدار به نظر می رسند، و تشخیص طبیعی و مصنوعی بودن ایمپلنت های دندانی دشوار است. درمان های جایگزین مانند دندان های مصنوعی و پل ها می توانند منجر به زخمی شدن استخوان شوند و ممکن است اختلالاتی مانند فعالیت روزانه، خوردن، صحبت کردن و خندیدن را دچار مشکل بکند. در حالیکه ایمپلنت دندان با لثه و فک ادغام می شود و از دندان های مجاور حمایت می کند.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

زمان بهبودی ایمپلنت دندان جلو

نظرات 0

ایمپلنت در طی عمل جراحی در فک و لثه قرار داده می شود. هنگامی که ایمپلنت با لثه شخص ادغام می شود، به عنوان یک ریشه جدید برای تاج، که جایگزین دندانی های جلویی شما می شود، عمل می کند. کلاه (تاج) که تقریبا مثل یک دندان طبیعی است، به ایمپلنت متصل شده و فضای سمت چپ دهان را پر می کند.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print

منتخب مناسب برای ایمپلنت دندان و دندان های مصنوعی

نظرات 0

منتخب مناسب برای ایمپلنت دندان و دندان های مصنوعی، دندانپزشک شما توصیه می کند اگر نیاز به کاشت ایمپلنت دندان دارید، و فقط نیاز به جایگزینی یک یا چند کاشت ایمپلنت دارید، زیرا آنها از پروتزهای دندانی به تعداد بیشتری حمایت می کنند. اگر شما نیاز به جایگزینی کامل دندان ها داشته باشید، با استفاده از چهار ایمپلنت مانند ایمپلنت  All on-4، می توانید قوس کامل دندان ها را جایگزین کنید. دندان های برای تمام سنین، از جمله افراد سالخورده استفاده می شود. اگر شما نیاز به جایگزینی کامل دندان ها داشته باشید، دندانپزشک به شما دندان مصنوعی کامل را به عنوان ارزان ترین درمان پیشنهاد می دهد.


برچست ها :
ادامه مطلب ...
تعداد بازدید : 0
     
print