در زمان آسیب دندان های جلو یکی از مناسب ترین روش هایی که می توان از آن بهره برد، ایمپلنت دندان می باشد. و درمان آن با توجه به نوع استخوان و سرعت بازسازی این پروسه در بدن شما، ممکن است بین دو تا شش ماه طول بکشد.  البته این موضوع می تواند برای شما مزایایی هم داشته باشد که در ادامه مطلب با هم بررسی می کنیم.


مزایای ایمپلنت های دندانی چیست؟

مزایای زیادی برای ایمپلنت های دندانی وجود دارد از جمله:
 • ظاهر بهبود یافته : ایمپلنت دندانی احساسی به مانند دندانهای واقعی به شما می دهد، و  از نظر ظاهری  اینگونه به نظر میرسد که دندان های خودتان میباشد. به دلیل اینکه آنها برای کارگذاشتن در استخوان فک طراحی شده اند، دائمی نیز هستند.
 • بهبود در گفتار :  با دندان مصنوعی، دندان ها می توانند درون دهان لغزش کنند و این امر باعث می شود که شما خجالت زده شویدواحساس نا خوشایندی در صحبت با دیگران به شما دست می دهد باعث می شود بعضی کلمات را سهوا حذف و فراموش کنید. ایمپلنت های دندانی به شما اجازه می دهند بدون هیچ نگرانی صحبت کنید.
 • بهبود در راحتی: از آنجایی که ایمپلنت دندانی قسمتی از ساختار بدن شما می شود، ناراحتی و سختی هایی را که  یک دندان مصنوعی دارد را رفع میکند و با داشتن ایمپلنت احساس راحتی به انسان دست می دهد.
 • راحتی در خوردن : پروتزهای متحرک می توانند جویدن را سخت کنند. ایمپلنت های دندانی مانند دندان های خود عمل می کنند و به شما اجازه می دهند غذاهای مورد علاقه خود را با اعتماد به نفس و بدون درد بخورید.
 • بهبود در خودباوری : ایمپلنت های دندانی لبخند را به لبان شما بر میگردانند و به شما کمک میکنند که نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید.
 • ماندگاری : ایمپلنت ها بسیار با دوام هستند و سالهای زیادی ماندگاری دارند. با مراقبت خوب، بیشتر ایمپلنت ها یک عمر کار میکنند.
 • آسودگی : پروتزهای متحرک قابل حرکت هستند، اما ایمپلنت دندانی ناراحتی ناشی از متحرک بودن دندان های مصنوعی را برطرف می کند، و همچنین نیاز به چسب برای نگهداری آنها نیست.
  کاشت ایمپلنت

  دندان جلو با ایمپلنت

  ایمپلنت های دندانی موفق چگونه هستند؟

  میزان موفقیت در ایمپلنت های دندانی متفاوت است و بستگی به جایی در فک دارد که ایمپلنت ها در آن قرار می گیرند، اما به طور کلی، ایمپلنت های دندان دارای میزان موفقیت تا ۹۸٪ می باشند. ایمپلنت با مراقبت مناسب می تواند یک عمر در دهان شما ماندگار باشد

  چه کسانی می توانند از ایمپلنت های دندانی  استفاده کنند؟

  در اغلب موارد، هر کسی که از سلامت کافی برای انجام عادی کشیدن یا جراحی دندان برخوردار باشد، می تواند برای ایمپلنت دندانی نیز اقدام کند ودر همان زمان بلافاصله پس از کشیدن دندان برای کاشت ایمپلنت اقدام کند. در این شرایط بیماران باید لثه سالم و استخوان کافی داشته باشند تا ایمپلنت را نگه دارند. بیماران باید متعهد به  رعایت بهداشت دهان و دندان کاشته شده باشند. سیگاری های شدید، افرادی که از اختلالات مزمن کنترل نشده مانند دیابت یا بیماری های قلبی رنج می برند، یا بیماران مبتلا به پرتودرمانی به ناحیه سر / گردن باید به طور فردی ارزیابی شوند.

برای کاشت ایمپلنت قبل از هرچیز باید با پزشک متخصص لثه و جراح دندانپزشک با تجربه صحبت کنید تا بهترین طرح درمان برای شما در نظر گرفته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری کاشت ایمپلنت دندان، امروز با دندانپزشکی آدرینا در شرق تهران واقع در نارمک تماس بگیرید:    09197214685    -   77933549 -  77971183 -021


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,