ایمپلنت های دندان در بسیاری از موارد چه در خوردن غذا و زیبایی گزینه بسیار خوبی هستند و بیماران در صورت مراقبت، یک عمر آنها را در دهان خود دارند . در این مقاله قصد داریم تا به بررسی عوامل متعدد در هزینه های ایمپلنت دندان بپردازیم، با ما در ادامه همراه باشید.

5 عامل اصلی تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت دندان

1.تعداد تعویض ها

تعویض چندین دندان هزینه بیشتری نسبت به ترمیم یک واحد دندان خواهد داشت.  بسته به پیکربندی دهان و سلامتی دندان ها و لثه ها، ممکن است شما به طور همزمان یا در زمان های مختلف تحت درمان قرار بگیرید.

2.محل قرار گیری دندان

هر دهان متفاوت است و به مراقبت فردی نیاز دارد.  انواع مختلفی از دندان ها برای دستیابی به نتایج مطلوب، نیاز به تنظیمات جزئی دارند.  زاویه دندانهای جلویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا برای مطابقت با خط فک موجود لازم است، تا لبخند شما عالی به نظر برسد.  برخی از شرایط نیاز به کار پیشرفته تری دارند که می تواند بر هزینه تأثیر بگذارد.

3.تراکم استخوان

برای موفقیت آمیز بودن ایمپلنت، باید استخوان کافی برای تأمین پست تیتانیوم وجود داشته باشد. تراکم استخوانی پایین، شما را از انتخاب این گزینه درمانی منع نمی کند، اما برای اطمینان از نتیجه موفقیت آمیز کار، مقدمات بیشتری لازم دارد. پیوند اولیه استخوان یا تقویت سینوس برای آماده سازی موفقیت آمیز درمان دندان های شما، برای دریافت دندان جایگزین استفاده می شود.

4.نیاز به کشیدن دندان

اگر دندانی که نیاز به تعویض دارد هنوز از دهان شما خارج نشده است، نیاز به کشیدن دارد که این یک روش جداگانه با هزینه همراه است.

5.سلامت عمومی دهان و دندان

بیمارانی که از بیماری لثه یا سایر شرایط بهداشت دهان و دندان رنج می برند، برای اطمینان از یک دهان سالم و بهترین احتمال ممکن برای یک کاشت موفقیت آمیز، به درمان های اولیه مستقل احتیاج دارند.

بررسی قیمت انواع ایمپلنت

همانطور که می دانید ایمپلنت از آلیاژ فلزی به نام تیتانیوم خالص ساخته می شود. که ساخت قطعات آن با فرمولاسیون پیچیده و مراحل مختلفی انجام می شود. در این پروسه دقت و کیفیت برای ساخت هر چه بهتر این قطعات بسیار قابل ملاحظه است. از همین رو هر چه این قطعات با دقت بالاتر و کیفیت مطلوب ساخته شوند به طبع تطابق پذیری بهتری با استخوان فک بیمار دارند. و همه این موارد باعث می شود که قیمت این قطعات بالا باشد. سازندگان قطعات ایمپلنت کیفیت و دقت را فدای هیچ چیز نمی کنند به همین دلیل برندهای بسیار معروف سازنده، اینقدر از کار خود مطمئن هستند که گاها برای آنها ضمانت مادام العمر صادر می کنند.

دیگر عوامل تعیین کننده هزینه ایمپلنت

در این بین سازندگان دیگری نیز هستند که شاید با همین دقت و کیفیت نتوانند قطعات خود را تولید نمایند اما می شود از آنها نیز استفاده نمود، ولی توصیه اکید ما این است هرگز سراغ ایمپلنت های خیلی ارزان با برند های ناشناخته نروید، زیرا شک نکنید که تقلبی می باشند و استفاده از آنها، آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. شما می توانید با حضور در کلینیک آدرینا با خیال راحت از اصل بودن ایمپلنت ها، مراحل درمان خود را به اتمام برسانید. زیرا تمام ایمپلنت ها از معتبرترین شرکت های سازنده، گرفته می شوند.

علاوه بر این کلینیک آدرینا خدماتی را برای شما در نظر گرفته است که می توانید به کمک آن هزینه ی ایمپلنت خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. در ادامه به بررسی چند مدل از بهترین مارک های ایمپلنت دندان می پردازیم. شما می توانید با بررسی این مطالب و مشاوره ی دندانپزشکتان بهترین مارک ایمپلنت را بر اساس قیمت ارائه شده تهیه کنید.

هزینه ی ایمپلنت دندان در جراحی

هزینه ی نهایی ایمپلنت دندان

بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

بهترین مارک های ایمپلنت دندان شامل :

ایمپلنت اشترومن (Straumann) (ITI)

این ایمپلنت محصول کشور سوئیس است. ایمپلنت استرامن جهت کاهش مدت زمان لازم برای بهبودی، طراحی شده است و ثابت شده واکنش بهینه بافت ها را به دنبال خواهد داشت. این برند حداکثر ثبات ایمپلنت را تضمین میکند.

ایمپلنت اس اى سى (SIC)

این برند محصول کشور سوئیس است همچنین به دلیل قیمت پایین آن نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از فروش مناسبی برخوردار است.

ایمپلنت اس پى اى SPI

برند ایمپلنت اس پی ای یکی از معتبرترین برندهای ساخت سویس است. این مارک ایمپلنت از قدمت زیادی برخوردار است همچنین به نسبت قیمت بالایی که دارد ولی از استرامن ارزانتر است. ایمپلنت اس پی ای دندانی دارای انواع اکتیو است که میتوان پروتز را در سه هفته قرار داد. درجه ثبت این برند در وزارت بهداشت A است.

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای در سال‌های اخیر عمده بازار ایمپلنت دندانی ایران را در دست گرفته اند.  ایمپلنت های کره ای با توجه به قیمت ایمپلنت مناسب و در دسترس بودن قطعات، جاذبه ی زیادی برای جراحان و دندانپزشکان و کلینیک ایمپلنت دارند. باید توجه داشته باشید که برند ایمپلنت های کره ای مانند سایر محصولات کشور ها جنس خوب و جنس نامناسب دارند در این قسمت سعی میکنیم به معرفی برند ایمپلنت قابل قبول و مناسب از کشور کره جنوبی بپردازیم:

برند ایمپلنت اوستم Osstem

برند ایمپلنت اوستم یکی از برند های معروف کره است این برند ایمپلنت لقب اولین ایمپلنت دندانی کشور کره را یدک میکشد. این ایمپلنت دندان تنها برند ایمپلنت کره ای است که توسط انجمن غذا داروی آمریکا تایید شده است و قابلیت رقابت با برند ایمپلنت دندان خوب اروپا را دارد. در آمریکا به نام های اوستم شناخته میشود. در حال حاضر دو نوع ایمپلنت دندان این شرکت در ایران ارائه میشود که نوع اس ال ای و نوع سی پی با قابلیت ساخت پروتز دو ماهه است.

برند ایمپلنت ایمپلنتیوم Dentium

در ایران بنام ایمپلنتیوم شناخته میشود و پر فروش ترین برند ایمپلنت کره ای در ایران است. سادگی جراحی و قیمت ایمپلنت مناسب از مزایای آن است. در رده بندی برند ایمپلنت های کره رتبه 3 را دارد.

برند ایمپلنت دی او DIO

دی او یک برند ایمپلنت معروف کره ای است که شرکت معروف دنس پلی امریکا که برند های زایو استر و انکیلوز را در مالکیت خود دارد آن را خریداری کرد. قیمت این برند ایمپلنت مناسب میباشد.

 ایمپلنت سوئیسی

برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس شامل موارد زیر میباشند:

 برند ایمپلنت اس پی ای SPI

برند ایمپلنت اس پی ای یکی از برند ها و ایمپلنت های سوئیسی میباشد. این برند ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که قدمت زیادی در ساخت ایمپلنت دندان دارد و موفقیت قابل قبول در ایمپلنت سوئیسی دارد این برند به نسبت قیمت بالایی دارد ولی از اشترومن ارزانتر است. این ایمپلنت دندانی دارای انواع اکتیو نیز میباشد که میتوان پروتز را در 45 روز قرار داد. این برند با درجه A در وزارت بهداشت ثبت شده و استفاده از ان بعنوان یک برند خوب توصیه میشود.

برند ایمپلنت اس ای سی SIC

اس ای سی از برند های ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است که قدمت زیادی ندارد ولی در ایران به نسبت فروش مناسبی دارد که قیمت پایین آن نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از دلایل فروش مناسب آن است. موفقیت در حد برند های ایمپلنت کره ای معمولی است.

با توجه به مطالبی که بیان شد شما می توانید عواملی را که بر قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد به خوبی شناسایی کنید. البته حتما عوامل دیگری نیز وجود دارد. اما در نظر داشته باشید که هزینه نباید تنها عامل انتخاب دندانپزشک ایمپلنت شما باشد.  شاید متوجه شوید که ارزانترین گزینه در منطقه شما بهترین درمان را برای بیماران سابق خود نداشته است. بنابراین برای تصمیم گیری در انتخاب کلینیک تمام عواملی که ذکر شد را در نظر بگیرید، تا درمان موفقیت آمیزی را داشته باشید.

در اینجا درخواست ملاقات کنید http://mdpi.pro/

جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09197214685 تماس بگیرید

به منظور ملاقات در کلینیک دندانپزشکی آدرینا با شماره 77933549-77971183-021 تماس بگیرید.


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,