ما در این مقاله قصد داریم تا با معرفی ایمپلنت در تهران و کاشت آن در دندانپزشکی دردشت به شما در انتخاب کلینیک مناسب، کمک کنیم. زیرا در زمان آسیب های دندانی شما می توانید با استفاده از روش مطمئن دندان های خود را جایگزین کنید. پس با ما در ادامه ی ای مطلب همراه باشید.

نحوه ی عملکرد ایمپلنت دندان

از آنجا که ایمپلنت ها به استخوان فک شما متصل می شوند، از دندان های مصنوعی پشتیبانی پایدار می کنند. پروتزها و پلهای نصب شده روی ایمپلنت ها نمی توانند در دهان شما بلغزند و تغییر کنند، و موضوع مهمی هنگام غذا خوردن و صحبت کردن می باشد. این تناسب ایمن به پروتزها و پل ها و همچنین تاج های جداگانه ای که بر روی ایمپلنت کاشته می شوند کمک می کند تا از نظر ظاهری، طبیعی تر از پل ها یا پروتزهای معمولی باشند. برای دریافت ایمپلنت، شما نیاز به لثه سالم و استخوان کافی برای حمایت از ایمپلنت دارید. شما همچنین باید متعهد باشید که این ساختارها را سالم نگه دارید. بهداشت دقیق دهان و حضور در دندانپزشکی به صورت منظم برای موفقیت طولانی مدت در ایمپلنت دندان مهم است.

ایمپلنت معمولاً نسبت به سایر روشهای جایگزینی دندان گران تر است اما شما می توانید در کلینیک آدرینا علاوه بر پشتیبانی و مشاوره رایگان، هزینه ی کاشت را با استفاده از قراردادهای بیمه پرداخت کنید. همچنین می توانید به صورت توافقی پرداخت های خود را تا زمانی که آخرین مرحله ی درمان شما انجام شود، بپردازید.

این مقاله با هدف ارتقاء درک و دانش در مورد موضوعات عمومی بهداشت دهان و دندان صورت گرفته است؛ اما شما می توانید همیشه در مورد هرگونه سؤالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا درمانتان پیش می آید؛ از مشاوره دندانپزشکی یا سایر ارائه دهنده های مراقبت های بهداشتی کلینیک آدرینا در دندانپزشکی دردشت به صورت رایگان بهره مند شوید.

ایمپلنت دندان و خطرات آن

نحوه انجام عمل جراحی کاشت دندان بستگی به نوع کاشت و وضعیت استخوان فک شما دارد. جراحی ایمپلنت دندان ممکن است چندین روش را شامل شود. فایده اصلی ایمپلنت، حمایت کامل از دندانهای جدید شماست؛ فرآیندی که نیاز به استخوان محکم در اطراف کاشت دارد. از آنجا که این بهبودی استخوان نیاز به زمان دارد، این روند می تواند ماه ها طول بکشد. از آنجا که تیتانیوم موجود در ایمپلنت ها با استخوان فک شما به هم می پیوندد ، کاشت ها سر و صدایی ایجاد نمی کنند و باعث آسیب به استخوان نمی شوند همینطور مواد دندانهای شما که از پل پشتیبانی می کند، دچار پوسیدگی نمی شوند.

مانند هر عمل جراحی، عمل جراحی ایمپلنت دندان خطرات سلامتی را نیز به همراه دارد. اگرچه این مشکلات نادر هستند و در صورت بروز آنها معمولاً به راحتی درمان می شوند. خطرات شامل موارد زیر است:

عفونت در محل کاشت

صدمه یا آسیب به ساختارهای اطراف آن، مانند سایر دندان ها یا رگ های خونی

آسیب عصبی، که می تواند باعث درد، بی حسی یا سوزن شدن در دندانهای طبیعی، لثه ها، لب ها یا چانه شما شود

مشکلات سینوس، هنگامی که ایمپلنت های دندانی در فک فوقانی قرار می گیرند در یکی از حفره های سینوس شما بیرون می زند.

ایمپلنت دندان در دردشت و شرق تهران

ایمپلنت دندان در دردشت

ارزیابی روند برنامه ریزی ایمپلنت

روند برنامه ریزی برای ایمپلنت دندان ممکن است متخصصان مختلفی را شامل شود، از جمله پزشک متخصص در شرایط دهان ، فک و صورت (جراح دهان و فک و صورت) ، دندانپزشک متخصص در درمان سازه هایی که از دندان ها پشتیبانی می کند ، مانند لثه و استخوان. (پریودنتیست) ، دندانپزشکی است که دندان مصنوعی را طراحی و متناسب می کند (متخصص پروتز) یا گاهی اوقات متخصص گوش ، بینی و گلو (گوش و حلق و بینی). ما در کلینیک دندانپزشکی شرق تمامی این متخصصان را در کنار هم جمع کرده ایم؛ تا شما بتوانید به راحتی در هر موردی که برای درمان به آن نیاز دارید با ارجاع به پزشک متخصصتان بهترین مشاوره و درمان را دریافت کنید.

از آنجا که ایمپلنت دندان نیاز به یک یا چند عمل جراحی دارد، شما باید یک ارزیابی کامل برای آماده سازی روند نهایی انجام دهید، از جمله:

عکس برداری

ممکن است شما با اشعه X دندانپزشکی، تصاویر سه بعدی از مدل های دندان و فک خود تهیه کنید.

 چک کردن شرایط پزشکی

در مورد هرگونه شرایط پزشکی و هرگونه داروی مصرفی از جمله نسخه های دارویی و داروهای بدون نسخه و مکمل ها به پزشک خود بگویید. اگر شرایط قلبی خاصی دارید یا ایمپلنت ارتوپدی دارید، پزشک ممکن است قبل از عمل آنتی بیوتیک را برای جلوگیری از عفونت تجویز کند.

برنامه درمانی

متناسب با وضعیت شما، این طرح عواملی را در نظر می گیرد، از جمله اینکه چه تعداد از دندان شما به تعویض نیاز دارد و وضعیت استخوان فک و دندان های باقی مانده شما به چه صورت است.

شما می توانید تمام این موارد را در همان جلسه ی اولی که برای درمان به کلینیک آدرینا مراجعه می کنید، به صورت رایگان دریافت نمایید. با متخصص دندانپزشکی خود صحبت کنید که کدام گزینه برای شما مناسب است. تیم مراقبت از دندان شما بسته به نوع بیهوشی که به شما ارائه می دهد، در مورد خوردن و آشامیدن قبل از عمل به شما مشاوره می دهد. اگر دچار آرامبخشی یا بیهوشی عمومی هستید، برنامه ریزی کنید که شخصی بعد از عمل شما را به خانه ببرد و تا آخر روز استراحت کنید.

در اینجا درخواست ملاقات کنید http://mdpi.pro/

جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09197214685 تماس بگیرید

به منظور ملاقات در کلینیک دندانپزشکی آدرینا با شماره 77933549-77971183-021 تماس بگیرید.


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,